EZELİ REKABETTE BİR KEZ DAHA KARADENİZGÜCÜ !
Karadeniz Gücü
Karadeniz Gücü
5 - 3
GÖZLEMCİ Barış Terhan
30.5.2018 Kayalar Tesisleri
FC GÜNGÖREN
FC GÜNGÖREN
EZELİ REKABETTE BİR KEZ DAHA KARADENİZGÜCÜ !
EZELİ REKABETTE BİR KEZ DAHA KARADENİZGÜCÜ !
ARENALİG YAZ SEZONU KARSILASMASINDA KAYALAR SPOR TESİSLERİNDE KARSI KARSIYA GELEN LİGİN İKİ EZELİ TAKIMI KARADENİZGÜCÜ İLE FC GÜNGÖREN KARSILASMASINDA SAHADAN GALİP AYRILAN TARAF 5-3'LÜK SKOR İLE KARADENİZGÜCÜ OLDU .

KARADENİZGÜCÜ DEGERLENDİRMESİ ;

KARADENİZGÜCÜ TAKIMI BU MAÇA HAZIR GÖRÜNTÜSÜ İLE SAHADA YER ALDI . KADRODA TEK DEĞİŞİKLİK İLERİDE MERTCAN'IN TEKRARDAN KARADENİZGÜCÜ FORMA GİYMESİ OLDU . MERTCAN GÜNÜN KAHRAMANIYDI . MÜTHİŞ TOP OYNADI ATTI ATTIRDI . KOSTU ALAN ACTI MACIN YILDIZI OLDU . SÜLEYMAN SAKİN OYUNU İLE OSMAN MÜCADELECİ OYUNU İLE GALİBİYETE GÖTÜREN SKORDA BÜYÜK EMEK VERDİLER . KALEDE OSMAN BİLE BU MAÇ İYİYDİ . ERDİNÇ FAİR PLAY HAREKETLERİNİN DİBİNE VURDU . BU COCUK İNGİLTERE TERBİYESİ GÖRMÜŞ . OYUNUDA İTALYAN SAVUNMASI . AVNİ KIRMIZI KARTA KADAR İYİYDİ FAKAT SİNİRLERİNE HAKİM OLMASI GEREK . 


FC GÜNGÖREN DEGERLENDİRMESİ ;

FC GÜNGÖREN KALİTE OLARAK ZİRVEDEYDİ FAKAT OYUN OLARAK YERLERDEYDİ . OYUNA SON DÜDÜĞE KADAR ORTAK KALDILAR FAKAT ONLARDAN BEKLENİLEN BU DEĞİL . HAKAN KAPTANIN SAHADA OLMASA DA KENARDA OLMASI GEREKİYOR ONUN GÜCÜNÜ TASIYAMIYOR TAKIM ALAMIYOR ! GÜRAY BUGÜN VASATTI .UĞURCAN İLK YARI OYNADI İKİNCİ YARI ODA İYİ BİR OYUN SERGİLEMEDİ . TAKIMIN EN COK KOSAN VE İSTEKLİ İSMİ HAKAN VE HASİP OLDU . İKİSİDE BU MAC COK KOSTU . İSTEDİLER FAKAT ARKADASLARINDAN YETERLİ DESTEĞİ ALAMADILAR .


Bu Haber 247 kez okundu.