ÜST ÜSTE ŞAMPİYONLUKLAR İSTİYORLAR !
ESENLERGÜCÜ
ESENLERGÜCÜ
3 - 11
GÖZLEMCİ Barış Terhan
Karadeniz Gücü
Karadeniz Gücü
ÜST ÜSTE ŞAMPİYONLUKLAR İSTİYORLAR !
ÜST ÜSTE ŞAMPİYONLUKLAR İSTİYORLAR !
ARENALİG İSTANBUL SEZONU KARSILASMASINDA KAYALAR SPOR TESİSLERİNDE KARSI KARSIYA GELEN SON SAMPİYON KARADENİZGÜCÜ İLE ESENLERGÜCÜ TAKIMLARININ MÜCADELESİNDE SAHADAN GALİP AYRILAN TARAF 11-3'LÜK SKOR İLE KARADENİZGÜCÜ OLDU .

KARADENİZGÜCÜ DEGERLENDİRMESİ ;

SON SAMPİYON KARADENİZGÜCÜ LİGE AMBARGO KOYDU . TAM 28 MÜSABAKADIR MAGLUBİYET YÜZÜ GÖRMÜYORLAR . HÜSEYİN BASKAN LİGDE TAKIMINDAN DEVAMLI SÖZ ETTİRMEYE DEVAM EDİYOR . BU MACTADA YILDIZLARI SAHADAYDI . MAMİ SAVUNMAYI ÇANAKKALE GEÇİLMEZ'E OYNATIYOR . ERDİNÇ'İN DE DESTEKLERİ GÖZLERDEN KACMIYOR . GOLCÜ İSİM DENİZ HER MAC OLDUGU GİBİ BU MACTA GOLLERİNİ KAYDETTİ . TAKIMDA GOL KAYDETMEYEN TEK İSİM KALECİ OSMAN . ONUNDA KALEDE AZ GOL GÖRMESİ BÜYÜK BASARI . BURAK İSTEKLİ OYUNU VE ATTIGI GOLLER İLE MACIN KAHRAMANI . KARADENİZGÜCÜ RÜZGARINA KAPILAN SAHADA KAYBOLUYOR .


ESENLERGÜCÜ DEGERLENDİRMESİ ;

YILDIZLARINDAN EKSİK ESENLERGÜCÜ ANCAK BU KADAR MÜCADELE EDEBİLDİ . İLERİDE ETKİLİ OLAMADILAR . RAKİPLERİNİNDE SON SAMPİYON OLMASI EKSİK YAKALANMALARI FARKIN ACILMASINA NEDEN OLDU . UMUT'U GÖZLER ARADI . TUNAHAN'IN MÜCADELESİ YETERLİ OLMADI . KAPTAN ENES 1 GOL İLE MACI TAMAMLADI AMA ONDAN TAM PERFORMANSI ALAMADI TAKIMI . KALEDE EKİN KÖTÜYDÜ . DENİZ VE FİKTER KENDİNİ GÖSTEREMEDİ .


Bu Haber 242 kez okundu.