BİR KEZ DAHA KARADENİZGÜCÜ !
Özgür Spor
Özgür Spor
5 - 6
GÖZLEMCİ Barış Terhan
17.4.2018 Kayalar Tesisleri
Karadeniz Gücü
Karadeniz Gücü
BİR KEZ DAHA KARADENİZGÜCÜ !
BİR KEZ DAHA KARADENİZGÜCÜ !
ARENALİG İSTANBUL SEZONU KARSILASMASINDA KAYALAR SPOR TESİSLERİNDE KARSI KARSIYA GELEN LİGİN İKİ DEV EKİBİ KARADENİZGÜCÜ İLE ÖZGÜRSPOR TAKIMLARININ MÜCADELESİNDE SAHADAN GALİP AYRILAN TARAF 6-5'LİK SKOR İLE KARADENİZGÜCÜ OLDU .

KARADENİZGÜCÜ DEGERLENDİRMESİ ;

KARADENİZGÜCÜ TAKIMI YARI FİNALDE ELEDİĞİ ÖZGÜRSPOR'A KARSI LİGDE DE MÜCADELE ETTİ . MACA KONTROLLÜ BASLADILAR . RAKİPLERİNİN BASİT OLMADIKLARININ FARKINDA OYNADILAR . MAC SONUNA KADAR DAHA COK TOPLA OYNAYAN TARAFTI . SON BÖLÜMLERDE HER NE KADAR OYUNDAN DÜŞSELERDE TECRÜBESİYLE KAZANMASINI BİLDİLER .  LEVENT KARADENİZGÜCÜ FORMASI İLE ADETA DÖKTÜRDÜ . MÜTHİŞ BİR OYUN OYNADI .  OSMAN , AVNİ VE GÖKHAN ÜÇLÜSÜ HÜCUMDA ETKİLİ OLDULAR . MACIDA GOL ATARAK TAMAMLADILAR . SAVUNMADA BURAK VE MAMİ TOPARLADI . KALEDE METİN İYİYDİ .


ÖZGÜRSPOR DEGERLENDİRMESİ ;

ÖZGÜRSPOR TAKIMI YİNE KADRO OLARAK TAM OLDUGU SÖYLENEMEZ . YARI FİNAL MACINDA OLDUGU GİBİ BU MACTA DA EKSİKLERİ VARDI . KAPTAN HALİT MAC İCERİSİNDE KADERİYLE OYNANILACAK POZİSYONLARA GİRDİ VE YARARLANAMADI . PEKER'İN SESSİZLİĞİ BU MACTA DA DEVAM ETTİ . YİĞİT HER ZAMAN OLDUGU GİBİ SAVUNMADA ACIK VERMEDİ . FAKAT ARKADASLARI ONUN KADAR GAYRET ETMEDİ . MEHMET YETERLİ DESTEĞİ ALAMADI . FAKAT İKİLİ MÜCADELELERDE DEVAMLI ÜSTÜNLÜK KURDU . MESUT 3 GOL İLE TAKIMIN YİĞİT İLE BERABER EN İSTEKLİ İSMİYDİ .


Bu Haber 224 kez okundu.