KARADENİZGÜCÜ GALİP !
Karadeniz Gücü
Karadeniz Gücü
6 - 4
GÖZLEMCİ Barış Terhan
DİYARBAKIRSPOR
DİYARBAKIRSPOR
KARADENİZGÜCÜ GALİP !
KARADENİZGÜCÜ GALİP !
ARENALİG İSTANBUL SEZONU KARSILASMASINDA KAYALAR SPOR TESİSLERİNDE KARSI KARSIYA GELEN DİYARBAKIRSPOR İLE KARADENİZGÜCÜ TAKIMLARININ MÜCADELESİNDE SAHADAN GALİP AYRILAN TARAF 6-4'LÜK SKOR İLE KARADENİZGÜCÜ OLDU .

KARADENİZGÜCÜ DEGERLENDİRMESİ ;

KARADENİZGÜCÜ TAKIMI FİNAL ÖNCESİ YENİ SEZONDA DA LİGDE ESTİRMEYE DEVAM EDİYOR . FİNAL KADROSUNU DEVAMLI HAZIRLIK OLARAK DENEYEN HÜSEYİN BASKAN BU SEZON SAMPİYONLUGU İSTİYOR . YENİ SEZONDA DA İŞİ SIKI TUTUYOR ARKA ARKAYA 2 ŞAMPİYONLUGUN PESİNDE . BU MACTA DA DENİZ VE GÖKHAN GİBİ ETKİLİ AYAKLAR İLE SKORA GİTMEKTE ZORLANMIYORLAR . SAVUNMADA ERDİNÇ FAİR PLAY HAREKETLERİ SEZONUN FAİR PLAY OYUNCUSU OLMAYA ADAY . AVNİ CEZASI NEDENİYLE SAHADA YER ALMADI . MUHAMMET GÜNÜN İSTEKLİ İSMİYDİ . KARADENİZGÜCÜ GALİBİYETİ ALIRKEN ZORLANMADI .


DİYARBAKIRSPOR DEĞERLENDİRMESİ ;

DİYARBAKIRSPOR SAHADAN MAGLUP AYRILIRKEN TAKIMDA EN GÜZEL HABER SELMAN'IN KALEDE HER GECEN GÜN PERFORMANSININ ARTMASI OLUYOR . MEHMET KAR GOLLERİEN DEVAM EDİYOR . MUAZZAM GOLLER İMZA ATTI . ERSİN İSE DİREKLER İLE ADETA DÖNÜŞTÜ ŞANSI YERİNDE DEĞİLDİ . DİYARBAKIRSPOR ARA ARA KOPUKLUKLAR YASADI VE UZAKTAN GELEN SUTLARDA RAKİP OYUNCULARA CEKTİRMEMEKTE ISRARINI KABUL ETTİREMEDİ .


Bu Haber 248 kez okundu.