KARADENİZGÜCÜ 4 KÖŞE !
Karadeniz Gücü
Karadeniz Gücü
4 - 1
GÖZLEMCİ Barış Terhan
25.3.2018 Hidayet Türkoğlu
Özgür Spor
Özgür Spor
KARADENİZGÜCÜ 4 KÖŞE !
KARADENİZGÜCÜ 4 KÖŞE !
ARENALİG İSTANBUL SEZONU YARI FİNAL KARSILASMASINDA HİDAYET TÜRKOĞLU SPOR TESİSLERİNDE KARSI KARSIYA GELEN KARADENİZGÜCÜ İLE ÖZGÜRSPOR MÜCADELESİNDE SAHADAN GALİP AYRILAN TARAF 4-1'LİK SKOR İLE KARADENİZGÜCÜ OLDU VE ADINI FİNALE YAZDIRDI .


KARADENİZGÜCÜ DEĞERLENDİRMESİ ;

KARADENİZGÜCÜ TAKIMI HAZIR GÖRÜNTÜ VERİRKEN DİSİPLİNLİ BİR SEKİLDE SAHADA MÜCADELECİ BİR OYUN SERGİLEDİ . AVNİ İLK DAKİKALARDA ERKEN SARI KARTI NEDENİYLE YERİNİ OSMAN'A BIRAKIRKEN OSMAN MAC SONUNA KADAR BASARILI BİR MAC CIKARDI . DENİZ GÜNÜN KAHRAMANI OLDU VE İLERİDE HEMEN HEMEN TÜM TOPLARI OLUMLU KULLANDI . GÖKHAN HER MAC OLDUGU GİBİ BU MACTA DA TECRÜBESİYLE TAKIMINA KATKI SAGLADI . ERDİNÇ VE MAMİ SAVUNMADA ÇANAKKALE GEÇİLMEZE OYNARKEN ORTA ALANDA SÜLEYMAN SÜLEYMAN TOPLARI KESEN İSİMDİ . KARADENİZGÜCÜ BU GALİBİYETİ İLE ÜST ÜSTE 2.SEZON DA FİNAL OYNAMA REKORUNU KIRDI .


ÖZGÜRSPOR DEĞERLENDİRMESİ ;

LİGDE BASARILI BİR SEZON GECİREN ÖZGÜRSPOR'DA BU MAC İŞLER YOLUNDA GİTMEDİ . TAKIM ARA ARA KOPUKLUKLAR YASADI . KARSILIKLI GOLLER İLE OYUNA ORTAK SEKİLDE DEVAM EDEN ÖZGÜRSPOR İLERLEYEN DAKİKALARDA YEDİĞİ ŞANSIZ GOLLER İLE FİNALİ ELİNDEN KACIRDI . KALEDE ONUR'UN YEDİĞİ TÜM GOLLER DE HEMEN HEMEN ŞANSIZLIK VARDI . MEHMET BEYAZIT TAKIMDA EN ÇOK İSTEKLİ İSİM OLURKEN MEHMET ARAS İSE GÜNÜN VASAT İSMİ OLDU . SONER YASADIGI SAKATLIKTAN DOLAYI YERİNİ ORHAN'A BIRAKTI. AYNI ZAMANDA TAKIMIN ÖNEMLİ İSMİ PEKER SAKATLIGI DOLAYISIYLA MÜCADELEDE YER ALMADI . PEKER VE SONER'E GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMİZİ İLETİYORUZ .


Bu Haber 268 kez okundu.