KARADENİZGÜCÜ YARI FİNALDE !
DOĞAN GÜNEŞ
DOĞAN GÜNEŞ
2 - 5
GÖZLEMCİ Barış Terhan
23.3.2018 Kayalar Tesisleri
Karadeniz Gücü
Karadeniz Gücü
KARADENİZGÜCÜ YARI FİNALDE !
KARADENİZGÜCÜ YARI FİNALDE !
ARENALİG İSTANBUL SEZONU ÇEYREK FİNAL KARSILASMASINDA KAYALAR SPOR TESİSLERİNDE KARSI KARSIYA GELEN KARADENİZGÜCÜ İLE DOGAN GÜNES TAKIMLARININ MÜCADELESİNDE SAHADAN GALİP AYRILAN TARAF 5-2'LİK SKOR İLE KARADENİZGÜCÜ OLDU .
 
KARADENİZGÜCÜ DEĞERLENDİRMESİ ;
 
GEÇEN SEZON FİNALDE KAYBETTİĞİ ŞAMPİYONLUĞU BU SEZON TAMAMLAMAK İSTEYEN KARADENİZGÜCÜ TAKIMI BU MAÇA ONUN FARKINDA VARARAK BASLADI . KANATLARDAN ERDİNÇ'İ ÇOK İYİ KULLANAN KARADENİZGÜCÜ ONUN UZAKTAN BULDUĞU SUTLARLA ETKİLİ BASLADI VE GOLÜ DE ONUN AYAGINDAN BULDU . İLERİDE YAŞLI KURT AVNİ İLE TOPUN KENDİLERİNDE KALMASINI SAGLADILAR . GÖKHAN TECRÜBESİNİ HEM KENDİ KONUSTURDU HEMDE ARKADASLARINA OYUN İÇERİSİNDE OYUN KURARAK YARDIMCI OLDU . MUHAMMET GERİYİ TOPARLAYAN İSİMDİ . İLERİYE CIKTIGI BİRCOK POZİSYONDA DA ETKİLİ OLDU . OSMAN'A OYUN İÇERİSİNDE BU MAÇTA FAZLA BİR İŞ DÜŞMEDİ .SÜLEYMAN KENDİNİ FAZLA GÖSTEREMEDİ . KARADENİZGÜCÜ BU GALİBİYETİ İLE YARI FİNALDE ÖZGÜRSPOR'A RAKİP OLDU .
 
DOĞAN GÜNEŞ DEĞERLENDİRMESİ ;
 
DOĞAN GÜNEŞ TAKIMI MÜTHİŞ BİR SEZONUN ARDINDAN ÇEYREK FİNALDE KARADENİZGÜCÜ TAKIMINA BOYUN EĞDİ . OYNADIKLARI HER SEZON ADINDAN SÖZ ETTİREN VE BASARILARA İMZA ATAN DOGAN GÜNES BURAYA KADAR GELEREK BASARILARINA BİR YENİSİNİ DAHA EKLEDİ . BU SEZON HEDEFLERİ BİR TIK DAHA İLERİSİNE TASIMAK . BU MAÇTA DA MACA KÖTÜ BASLAMALARI VE KALELERİNDE ERKEN GOL GÖRMELERİ ONLARA PAHALIYA MAL OLDU . KALEDE MUSTAFA GERCEKTEN TAKDİR TOPLAYACAK BİR PERFORMANS SERGİLEDİ . REFLEKSLERİYLE KALESİNDE BİR COK POZİSYONDA DEVLESTİ . ERTUĞRUL GÜNÜN HAREKETLİ İSMİ OLURKEN YİĞİT TAKIMI İÇİN ELİNDEN GELENİ SAHAYA YANSITTI . ZAFER OYUNU FAZLA GERİDE KONTROL ETTİ İLERİDE FAZLA GÖZÜKMEDİ . AHMET'İN ŞIK GOLÜ İSE HERSEYE BEDELDİ . KADİR SERT OYUNUYLA GÖZE ÇARPARKEN İSABETSİZ PASLARIYLA TAKIMINI TEHLİKEYE SOKTU . HAMZA İLERİDE SESSİZ KALDI .
 
 

Bu Haber 257 kez okundu.