4x4 Mücadele Oldu !
GOLD MANS
GOLD MANS
4 - 4
GÖZLEMCİ Barış Terhan
31.1.2018 Kayalar Tesisleri
Karadeniz Gücü
Karadeniz Gücü
4x4 Mücadele Oldu !
4x4 Mücadele Oldu !
ARENALİG İSTANBUL SEZONU KARŞILAMASINDA YENİ SEZONUN İLK MACINDA İKİ TAKIMDA MÜTHİŞ BİR MÜCADELE ÖRNEĞİ VERİRKEN SAHADAN 4-4'LÜK BERABERLİKLE AYRILARAK PUANLARI PAYLASTILAR .

KARADENİZGÜCÜ DEĞERLENDİRMESİ ;

KARADENİZGÜCÜ TAKIMI BU MAÇA İDEAL 7'LİSİNDEN COK FARKLI BİR KADRO İLE CIKARKEN BASKAN'IN YENİ OYUNCULARI DENEMESİ VE KADRODA DEĞİŞİKLİĞEMİ GİDİCEĞİ KONUSUNDA MERAK BIRAKTI AKILLARDA . KALEDE METİN HER ZAMAN OLDUGU GİBİ GÜVEN VERDİ VE BASARILI BİR MAC CIKARDI . ONUN KALEDE OLDUGU MACLARDA KARADENİZGÜCÜ ZOR KAYBEDİYOR . EGE TAKIMIN BU MAÇTA EN BASARILI İSMİ OLDU PERFORMANSI İLE BÜYÜLEDİ . TARIK VE MAMİ'DE GÜNÜN DİĞER BASARILI VE İSTEKLİ İSİMLERİ ARASINDA YER ALDILAR . KARADENİZGÜCÜ GALİP GELEMEMESİNE RAĞMEN KÖTÜ BİR OYUN OYNAMADILAR .


GOLD MANS DEĞERLENDİRMESİ ;

ÖNCEKİ SEZON YARIM BIRAKTIKLARI BASARILARINI BU SEZON TAMAMLAMAYA GELEN GOLD MANS TAKIMI İLK MACINDA BERABERLİK İLE AYRILMASINA RAĞMEN OYUNU İLE RAKİPLERİNE KORKU SALDI . LİGİN TANIDIK SİMASI OLAN İBİ'NİN EKSTRA PERFORMANSI BASARILI OYUNU ONLARA RAHAT BİR OYUN ALANI BIRAKTI . SİNAN MÜCADELECİ OYUNU İLE GÖZE GELDİ . SAVUNMADA İŞİ SIKI TUTAN GOLD MANS'IN TAKTİKLERİNDE ÖNCELİKLE ATMADAN ÖNCE YEMEME OLDUGUNU GÖSTERDİLER . İLERLEYEN HAFTALARDA LİGE TAMAMEN ALISMALARIYLA BİRLİKTE YENİLMESİ ZOR BİR EKİP OLUCAKLAR .


Bu Haber 268 kez okundu.