KARADENİZGÜCÜ ÇALKALANIYOR !
Karadeniz Gücü
Karadeniz Gücü
10 - 7
GÖZLEMCİ Barış Terhan
11.1.2018 Kayalar Tesisleri
Werder Bremen
Werder Bremen
KARADENİZGÜCÜ ÇALKALANIYOR !
KARADENİZGÜCÜ ÇALKALANIYOR !
ARENALİG İSTANBUL SEZONU KARŞILAŞMASINDA KAYALAR SPOR TESİSLERİNDE KARŞI KARŞIYA GELEN KARADENİZGÜCÜ İLE W.BREMEN TAKIMLARININ MÜCADELESİNDE SAHADAN GALİP AYRILAN TARAF 10-7'LİK SKOR İLE KARADENİZGÜCÜ OLDU .

KARADENİZGÜCÜ DEĞERLENDİRMESİ ;

KARADENİZGÜCÜ TAKIMI BU MAÇTA GALİP GELMESİNE RAĞMEN MAÇ İÇERİSİNDEKİ TAKIM OYUNCULARI ARASINDA YASANAN GERGİNLİKLER MAÇA DAMGA VURDU . MÜSABAKA SONRASINDA HÜSEYİN BASKAN DEMECLERİNDE HERHANGİ BİR KADRO DISI OLMAYACAGINI VE SAMPİYONLUK ORANLARININ İSE YÜZDE 10 OLDUGUNU ACIKLADI . MACA GELİNCE İSE KARADENİZGÜCÜ TAKIMINDA GÜNÜN EN BASARILI İSMİ EMİN OLDU . TAKIMININ GERİYE OLSUN OYUNDAN DÜŞTÜĞÜ ANLARDA OLSUN ATTIĞI GOLLER İLE GALİBİYETTE BÜYÜK ROL OYNADI . SAVUNMADA ERDİNÇ BASARILIYDI . HÜSEYİN BASKAN İSE BU MACTA ATTIGI GOL İLE GENCLERE GÖNDERME YAPTI .KARADENİZGÜCÜ ALDIGI BU GALİBİYET İLE ZİRVE YÜRÜYÜŞÜNÜ SÜRDÜRDÜ .


W.BREMEN DEĞERLENDİRMESİ ;

W.BREMEN TAKIMI BU MACTA GÜZEL FUTBOL SERGİLEDİ VE MACIN SON BÖLÜMLERİNE KADAR MACA ORTAK KALDI . BERABERLİĞİ YAKALADIĞI ANLARDA İSE İLERİDE KACIRDIKLARI FIRSATLARIN DÖNÜŞÜ KALELERİNDE GOL OLUNCA MAĞLUBİYET KACINILMAZ OLDU . ADNAN VE EMRE TAKIMIN EN BASARILI İSİMLERİ OLURKEN OĞUZ'DA TAKIMLARI ADINA SAHANIN EN COK MÜCADELECİ OYUNCUSU OLDU .


Bu Haber 253 kez okundu.