ŞAKAYA GELMEZ AĞIR YARALI !
Karadeniz Gücü
Karadeniz Gücü
14 - 4
GÖZLEMCİ Barış Terhan
11.12.2017 Kayalar Tesisleri
Şakaya Gelmez
Şakaya Gelmez
ŞAKAYA GELMEZ AĞIR YARALI !
ŞAKAYA GELMEZ AĞIR YARALI !
Arenalig İstanbul Sezonu Karşılaşmasında Kayalar Spor Tesislerinde Karşı Karşıya Gelen Karadenizgücü İle Şakaya Gelmez Takımlarının Mücadelesinde Sahadan Farklı Galip Ayrılan Taraf 14-4'lük Skor İle Karadenizgücü Oldu .

KARADENİZGÜCÜ DEĞERLENDİRMESİ ;

Karadenizgücü Takımı Maçın Başından Sonuna Kadar Üstün Olan Tarafıydı . Rakibine Oranla Daha Tecrübeli Olan Karadenizügüc Takımı Zorluk Çekmedi . Süleyman'ın Tam 4 Gol Kaydettiği Maçta Kaleci Osman Haricinde Tüm Takım Skora Katkı Yaptı . Osman 2 Gol Atmasıan Rağmen Bu Mücadelede Atmaktan Fazla Birçok Pozisyonda Gol Attırmayı Tercih etti . Emin Klass Hareketleriyle Göz Doldurdu . Karadenizgücü Takımında Muhammet Ve Gökhan Bu Mücadelede Yer Almadı . Karadenizgücü Takımına Karşı Kameralar Karşısında Meydan Okuyan Chapecoense Takımı Kaptanı Emrah'a karşı Hüseyin Başkan Hodri Meydan Cevabı Verdi .

ŞAKAYA GELMEZ DEĞERLENDİRMESİ ;

Şakaya Gelmez Takımı Tamamen Farklı Bir Kadro İle Sahada Yer Aldı . Eski Takım Oyuncularından Sezer İle Kalede Samet Dışında Kimse Yer Almadı . Genç Kadrosu İle Mücadeleci Bir Oyun Sergileselerde İleride Gol Bulmakta Zorlandılar . Eline Geçen Fırsatlarıda Teptiler . Sezer Mücadelesi İle Göz Doldururken Orta Alanda Ona Destek Çıkan Olmadı . Savunmanın Yok Denebilecek Kadar Pasif Kaldığı Maçta Kaleci Samet Daha Çok Açılabilicek Farkı Önledi . Şakaya Gelmez Şüphesiz Eski Semih'i Pascal'ı Ve Tolga'yı Arıyor ..


Bu Haber 236 kez okundu.