KARADENİZGÜCÜ KARADENİZ PLAKASINI YAZDI !
Karadeniz Gücü
Karadeniz Gücü
6 - 1
HAKEM Burak Uzel
GÖZLEMCİ Barış Çetinkaya
6.11.2017 Kayalar Tesisleri
EFSANE YILDIZLAR
EFSANE YILDIZLAR
KARADENİZGÜCÜ KARADENİZ PLAKASINI YAZDI !
KARADENİZGÜCÜ KARADENİZ PLAKASINI YAZDI !
Arenalig’deki kayalar spor tesislerinde oynanan karşılaşmada Karadenizgücü Efsane yıldızlar’ı 6-1 yenerek yoluna devam etti. 
 
Gecenin maçında iki takımda sahaya kazanmaya çıktı Karadeniz gücü kalede somanla başlarken defansta erdinç Hüseyin peçe vardı peçe açılış golünü 4. Dakikada Karadeniz gücü adına başlattı iyi başlayan k. Gücü orta sahada Süleyman ve emin zorlansada ileri uçta tusubasa avniye defans arkası toplar çıkardı defanstan erdinç ve peçe çıkışları görüldü ama kaleye net bir vuruş yapamadılar. 
Kıran kırana geçen mücadelede efsane yıldızlar takımı kalede Engin büyük tecrübe defansta Mehmet kaptan Emre ve tugay orta sahada Eren ve Mehmet Beyazıt forvet ise Serdar vardı 
 
Karadenız ataklarını tecrübeli defans oyuncuları durdururken geçen topları müthiş bir refleks el Engin başarılı oldu ama dakika 27 gösterdiğin Karadeniz takımından Süleyman skoru 2-0 yaptı. 
10 dakika sonra efsane takımı karşılık verdi Mehmet Beyazıt ile 2-1 
 
Dakikalar 41,46,49 da ise Karadeniz’den yoldızlaştıgı maçta Süleyman sahne alarak golleri kaydetti. 
son dakikalarda efsane yıldızlar kendılerıne gelselerde artık çok geçti son sözü tusubasa avni söyledi ve sert bir vuruşla golünü attı maç 6-1 skorla Karadeniz gücü kazandı 

Bu Haber 264 kez okundu.