MCTSPOR FARKLI BAŞLADI !
ERGÜL OYUNCAK
ERGÜL OYUNCAK
1 - 11
GÖZLEMCİ Barış Terhan
13.3.2020 Kayalar Tesisleri
MCT SPOR
MCT SPOR
MCTSPOR FARKLI BAŞLADI !
MCTSPOR FARKLI BAŞLADI !
ARENALİG İSTANBUL SEZONU PLAY-OFF KARŞILAŞMASINDA KAYALAR SPOR TESİSLERİNDE KARŞI KARŞIYA GELEN MCTSPOR İLE ERGÜL OYUNCAK TAKIMLARININ MÜCADELESİNDE GÜLEN TARAF 11-1'LİK FARKLI SKOR İLE MCTSPOR OLDU.

MCTSPOR DEĞERLENDİRMESİ ;

GRUPTA NE KADAR İDDİALI NE KADAR FAVORİ OLDUKLARINI OYNADIKLARI OYUN İLE GÖSTERDİLER . SELAHATTİN MÜTHİŞ BİR OYUN OYNADI . HEM HATRİCK YAPTI HEMDE ASİST YAPARAK YILDIZ OLDUĞUNU KANITLADI . YAVUZ KAPTAN SUSKUNLUĞUNU SON BÖLÜMLERDE ATTIĞI GOLLER İLE BODU . CELAL SAVUNMAYI İYİ YAPARKEN KANATLARDAN DEVAMLI TAKIMI ATAĞA ÇIKARDI . ERKAN VE YADİGAR DEVAMLI UZAKTAN ŞUTLAR İLE RAKİBİ BASKI ALTINA ALDILAR . MCTSPOR GALİBİYETİ OYUNUYLA HAK ETTİ
.

ERGÜL OYUNCAK DEĞERLENDİRMESİ ;

ERGÜL OYUNCAK İSTEDİĞİNİ SAHAYA YANSITAMADI . EKSİK BAŞLADILAR ZATEN MAÇA MORALMENDE EKSİK BAŞLADILAR . ORTA ALANDA MELİH İLE ÜMİT'İN ÇABALARIYLA AYAKTA KALMAYA ÇALIŞTILAR . İLERİDE DENEMELER BAŞARISIZ OLUNCA OYUNDAN ÇÖKTÜLER . ÜSTÜNE BİRDE SAVUNMADA KALABALIK OLMALARINA RAĞMEN UZAKTAN GELEN ŞUTLARI DURDURAMADILAR . YENİLEN 11 GOL VARDI FAKAT KALEDE MAHSUN'UN YAPABİLİCEK BİRŞEYİ YOKTU . BİR O KADAR DA ATAK PÜSKÜRTTÜ . ERGÜL OYUNCAK GRUPLARININ FAVORİSİ GÖZÜKEN MCTSPOR'A BOYUN EĞDİ .


Bu Haber 269 kez okundu.