KARTALGÜCÜ BIRAKTIĞI YERDEN DEVAM !
KARTAL GÜCÜ
KARTAL GÜCÜ
10 - 3
GÖZLEMCİ Barış Terhan
12.3.2020 Kayalar Tesisleri
EFELER
EFELER
KARTALGÜCÜ BIRAKTIĞI YERDEN DEVAM !
KARTALGÜCÜ BIRAKTIĞI YERDEN DEVAM !
ARENALİG İSTANBUL SEZONU KARŞILAŞMASINDA KAYALAR SPOR TESİSLERİNDE KARŞI KARŞIYA GELEN KARTALGÜCÜ İLE EFELER TAKIMLARININ MÜCADELESİNDE GÜLEN TARAF 10-3'LÜK SKOR İLE KARTALGÜCÜ OLDU.

KARTALGÜCÜ DEĞERLENDİRMESİ ;

KARTALGÜCÜ TAKIMI BİR ÖNCEKİ SEZON PUAN DURUMUNDA YAKALADIĞI BAŞARISINI YENİ SEZONDA DA DEVAM ETTİREREK BAŞLADI . KAPTAN RAHMİ YİNE İLERİDE FIRSATLARI GOLE DÖNÜŞTÜRÜRKEN YUNUS VE AZİZ'İN DE DESTEK CIKMASI VE GOL YOLLARINDA MÜTHİŞ GOLLER KAYDETMESİ RAHAT BİR GALİBİYETİ GETİRDİ . ATTIKLARI GOLLERDE HEMEN HEMEN HEPSİ FANTASTİK GOLLERDİ . SAVUNMADA KADİR ÇANAKKALE GEÇİLMEZİ OYNARKEN KALEDE ERCAN ONA İHTİYAÇ DUYULAN TÜM ANLARDA ÖN PLANA ÇIKTI. KARTALGÜCÜ YENİ SEZONA DA GALİBİYET İLE BAŞLADI.


EFELER DEĞERLENDİRMESİ ;

EFELER TAKIMI EKSİK YAKALANDIĞI RAKİBİNE KARŞI FAZLA DİRENEMEDİ . HÜCUMDA HAKAN VE ORTA ALANDA ORHAN'IN ÇABALARI DA ONLARA PUAN ALMAK İÇİN YETERLİ OLMADI .KALECİ SORUNLARINI MAÇIN BAŞINDAN SONUNA KADAR YAŞADILAR . TOLGA KENDİNİ MAÇA VEREMEDİ . İHSAN MÜCADELESİ İLE İSTEKLİ OYUNUYLA GÖZE ÇARPARKEN ÜMİT'İN KALEYE GEÇTİKTEN SONRA OYUNA MÜDAHİL OLMASI BİRAZ GEÇ OLDU . EFELER PUAN ALABİLİCEK BİR OYUN SAHAYA YANSITMADI .


Bu Haber 219 kez okundu.