BAŞKAN BİTTİ DEMEDEN BİTMEZ !
Karadeniz Gücü
Karadeniz Gücü
12 - 6
GÖZLEMCİ Barış Terhan
11.3.2020 Kayalar Tesisleri
KARDEŞLER
KARDEŞLER
BAŞKAN BİTTİ DEMEDEN BİTMEZ !
BAŞKAN BİTTİ DEMEDEN BİTMEZ !
ARENALİG İSTANBUL SEZONU PLAY-OFF KARŞILAŞMASINDA KAYALAR SPOR TESİSLERİNDE KARŞI KARŞIYA GELEN KARDEŞLER İLE KARADENİZGÜCÜ TAKIMLARININ MÜCADELESİNDE GÜLEN TARAF 12-6'LIK SKOR İLE KARADENİZGÜCÜ OLDU.

KARADENİZGÜCÜ DEĞERLENDİRMESİ ;

KARADENİZGÜCÜ TAKIMI GRUPLARDA KADROSUNDA DEĞİŞİKLİKLERE GİDERKEN KARADENİZGÜCÜ RUHUNU GERİ KAZANDI DİYEBİLİRİZ . HEM OYUN OLARAK MÜTHİŞ BİR OYUN OYNAYAN KARADENİZGÜCÜ VARKEN FAİR PLAY ADINA DA MÜTHİŞ GÖRÜNTÜLER VARDI . TAKIMA BAŞKANIN ELİ DEĞMİŞ DİYEBİLİRİZ. AYKUT VE MERTCAN MÜTHİŞ İKİLİ OLDULAR İLERİDE . ATILAN GOLLERDE DE GÖRÜLÜYORKİ ONLARIN GOL ATAMAYACAĞI TAKIM YOK ! İKİ ÖMER'DE İYİYDİ AVNİ YILMADAN BIKMADAN MÜCADELESİNİ SON SANİYEYE KADAR SÜRDÜRDÜ . KARADENİZGÜCÜ BU LİGİB KÖKLÜ TAKIMLARINDAN OLDUĞUNU VE HER ZAMAN ŞAMPİYONLUK FAVORİSİ OLDUĞUNU GÖSTERDİ.


KARDEŞLER DEĞERLENDİRMESİ ;

İKİ YARI İKİ FARKLI KARDEŞLER TAKIMI İZLEDİK . İLK YARI ÖZELLİKLE MAÇIN İLK BÖLÜMLERİ RAKİBİNİ BOĞAN SIKAN KARDEŞLER VARDI. HER FIRSATI DEĞERLENDİREMESELERDE RAKİBE DE  İSTEDİĞİ OYUNU OYNATMADILAR . İKİNCİ YARI İSE TAM TERSİNE YEDİKLERİ GOLLERDEN SONRA OYUNDAN DÜŞEN BİR DE ÜSTÜNE KARŞILIĞI VERMEKTE GECİKEN BİR KARDEŞLER VARDI . MURAT VE EMRE İKİLİSİ GÜNÜN BAŞARILI İSİMLERİ ARASINDAYDI . SAVUNMA İKİNCİ YARI BEKLENİLENİN ALTINDA KALDI . HÜCUM HATTI DA KALECİ TUNVAY'I GEÇEMEDİ.


Bu Haber 269 kez okundu.