LİDERE ÇELME TAKTILAR !
Karabayır
Karabayır
4 - 1
GÖZLEMCİ Barış Terhan
28.11.2019 Kayalar Tesisleri
EFELER
EFELER
LİDERE ÇELME TAKTILAR !
LİDERE ÇELME TAKTILAR !
ARENALİG İSTANBUL SEZONU KARŞILAŞMASINDA KAYALAR SPOR TESİSLERİNDE KARŞI KARŞIYA GELEN EFELER İLE KARABAYIR TAKIMLARININ MÜCADELESİNDE GÜLEN TARAF 4-1'LİK SKOR İLE KARABAYIR OLDU.

KARABAYIR DEĞERLENDİRMESİ ;

KARABAYIR TAKIMI LİDERE BÜYÜK EÇLME TAKTI . MURAT TAKIMA KATILDIĞINDAN BERİ HÜCUM GÜCÜNÜ YÜKSELTEN KARABAYIR ONUN AYAĞINDAN BULDUĞU GOLLER İLE DE SONUC GİDİYOR VE GALİP GELİYOR . MURAT YÜREKLİ BU TAKIMA HAYAT OLUYOR . ERSİN'İN ATTIĞI TEK GOL ONLARIN ÇOK İHTİYAÇ DUYDUĞU ANDA GELDİ . HÜSEYİN DEVAMLI HÜCUMDA ZORLADI VE RAKİBİ YIĞRATTI . 1 GOL İLE DE MAÇI TAMAMLADI . HAYRETTİN GÜNÜN BİR DĞER BAŞARILI İSMİ OLDUĞU . ALİ HIRSIYLA OYUNU BİR AN OLSUN BIRAKMADI . ERDİNÇ MAÇ 2-1 DEVAM EDERKEN YÜZDE YÜZ ÇIKARTARAK GALİBİYETE DOĞRUDAN ETKİ ETTİ.


EFELER DEĞERLENDİRMESİ ;

OYUN OLARAK İYİ OYNADILAR . EMRE TABAK TAM VERİMLİ OLAMADI . HAKAN MÜTHİŞTİ . PERFORMANSIYLA BÜYÜLEDİ . TEK SORUNU GOL ATAMADI FAKAT SAHADA DA BASMADIK YER BIRAKMADI . ALİ SAVUNMADA DAHA NE YAPABİLİR ? HER TOPU O KESTİ YANINDA AHMET'İ ÇOK ARADI . OKAN İLK YARI VASAT KALIRKEN İKİNCİ YARININDA HAKAN'DAN SONRA EN ÇOK KOŞAN İSMİYDİ . EFELER TAKIMI ÇOK EFOR SARFETTİ SADECE TEK SORUNLARI SON VURUSLARDA BASARILI OLAMADILAR.

Bu Haber 229 kez okundu.