ŞAMPİYOON FC GÜNGÖREN !
FC GÜNGÖREN
FC GÜNGÖREN
7 - 1
GÖZLEMCİ Barış Terhan
10.11.2019 Hidayet Türkoğlu
Karadeniz Gücü
Karadeniz Gücü
ŞAMPİYOON FC GÜNGÖREN !
ŞAMPİYOON FC GÜNGÖREN !
ARENALİG FİNALİNDE HİDAYET TÜRKOĞLU SPOR TESİSLERİNDE KARŞI KARŞIYA GELEN FC GÜNGÖREN İLE KARADENİZGÜCÜ TAKIMLARININ MÜCADELESİNDE GÜLEN TARAF 7-1'LİK FARKLI SKOR İLE KARADENİZGÜCÜ OLDU.


KARADENİZGÜCÜ DEĞERLENDİRMESİ ;

KARADENİZGÜCÜ TAKIMI TÜM SEZONU BU MAÇA SIĞDIRMAK İSTİYORDU . FAKAT KADRO OLARAK CİDDİ EKSİKLERİ VARDI . GÖKHAN'IN OLMAYIŞI TAKIMI ADETA ETKİLEDİ .  TAKIMDA GÜNÜN YILDIZI KALEDE BARIŞ OLDU . MÜTHİŞ KURTARIŞLARIYLA HEM İZLEYENLERDEN HEMDE RAKİP OYUNCULARDAN TAKDİR ALDI . ERDİNÇ GÜNÜN KAYIPLARINDANDI . HÜSEYİN SAVUNMADA İLK YARI GÖRDÜĞÜ KART İLE MÜDAHELELERDE SORUN YAŞADI . SÜLEYMAN FAZLA ETKİLİ OLAMADI . BURAK PEÇE TEK BASINA ÇABALADI . İSTEDİKLERİNİ YAPAMAYAN KARADENİZGÜCÜ SAVUNMA HATALARINDAN GELEN GOLLER İLE ADETA BU FİNALDE YIKILDI.


FC GÜNGÖREN DEĞERLENDİRMESİ ;

TÜM SEZONUN EN İYİ MÜCADELESİNİ VERDİLER SAHADA . TAKIM OALRAK MÜTHİŞ OYNADILAR . HER YERİNDE SAHANIN HER ALANINDA FC GÜNGÖREN VARDI . ATTIKLARI GOLLERDEN SONRA DURMAK BİLMEYEN DEVAMLI FARKI ACMAK İSTEYEN BİR TAKIM VARDI . FC GÜNGÖREN BU KUPAYI BU OYUN İLE FAZLASIYLA HAK ETTİ . LEVENT İLERİDE RAKİBİ YILDIRDI RESMEN. HAKAN VE KAPTAN HAKAN ŞENEL ORTA ALANDA 2 KAT PERFORMANS SERGİLEDİLER . ONLAR BU KAPYI ÇOK İSTEDİKLERİNİ OYNADIKLARI OYUN İLE GÖSTERDİLER . KENDİLERİNİ TEBRİK EDİYOR BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUZ.


Bu Haber 223 kez okundu.