NAFS'IN MÜCADELESİNE YAZIK OLDU !
Karadeniz Gücü
Karadeniz Gücü
6 - 4
GÖZLEMCİ Barış Terhan
18.3.2019 Kayalar Tesisleri
NAFS FC
NAFS FC
NAFS'IN MÜCADELESİNE YAZIK OLDU !
NAFS'IN MÜCADELESİNE YAZIK OLDU !
ARENALİG İSTANBUL SEZONU KARŞILAŞMASINDA KAYALAR SPOR TESİSLERİNDE KARŞI KARŞIYA GELEN KARADENİZGÜCÜ İLE NAFS FC TAKIMLARININ MÜCADELESİNDE SAHADAN GALİP AYRILAN TARAF 6-4'LÜK SKOR İLE KARADENİZGÜCÜ OLDU .

KARADENİZGÜCÜ DEĞERLENDİRMESİ ;

KARADENİZGÜCÜ TAKIMI YİNE KÖTÜ BAŞLADIĞI BİR MAÇI GERİDEN GELEREK KAZANDI . İLK 5 DAKİKA KALELERİNDE 2 GOL GÖRDÜLER . YENİLEN GOLLERDE BU SEFER KALECİ OSMAN'A BİR HATA BULAMADIK . GOLLERDEN SONRA TOPA HAKİM OLDULAR VE OYUNU RAKİP ALANA YIKTILAR . YİNE TAKIMIN BEYNİ HERŞEYİ OLAN SÜLEYMAN'IN ORTA ALANDA YAPTIĞI MÜCADELE OYUNUN YÖNÜNÜ ONLARA ÇEVİRDİ . SÜLEYMAN DEVAMLI ARKADASLARINA POZİSYON HAZIRLADI . ATTIĞI KAFA GOLÜ DE KAMERALARDAN KAÇMADI . PİRE DEVAMLI İLERİDE KALEYİ YOKLADI . ARADIĞI GOLLERİ BU MAÇTA DA BULDU . AVNİ'NİN ORTA ALANIN ÖNÜNDEN ATTIĞI GOLDE GÖZLERDEN KAÇMADI . EGE'NİN BİRAZ DAHA PİRE İLE MAÇA ÇIKMASI GEREKİYOR BİRBİRLERİNE UYUM SAĞLAMASI İÇİN . MAMİ SAVUNMADA KENAN İLE DEVAMLI MÜCADELE HALİNDEYDİLER . HÜSEYİN BAŞKAN GERİDEN GELEN OYUNDAN VE SKORDAN MEMNUNDU . TAKIMIN SOL TARAFI ERDİNÇ'İ ARADI .


NAFS FC DEĞERLENDİRMESİ ;

O KADAR ALINAN GALİBİYETİN HİÇ BİRİSİNDE BUGÜN VERİLEN MÜCADELE YOKTU . GERÇEKTEN KAZANILAN ONCA MAÇTAN DAHA İYİ OYUN OYNADILAR . ŞANSIZLARDI KALELERİDE BASİT GOLLER GÖRDÜLER , İLERİDE DE ZORU BAŞARDILAR KAÇIRDILAR . ÖZELLİKLE BERK'İN SAÇ BAŞ YOLDURAN BOŞ KALEYE GÖNDEREMEDİĞİ POZİSYON . HAZAR GÜÇLÜ KALDI MAÇ İÇERİSİNDE . DEVAMLI İKİLİ MÜCADELELERDE BAŞARILI ÇIKTI . SEZER İLERİDE İYİ İŞLERE İMZA ATTI . PUAN GELEBİLSEYDİ ONUN PAYI BÜYÜK OLUCAKTI . ŞAFAK'IN SAKATLIĞINDAN SONRA TAKIMIN ORTA SAHASI ÇÖKTÜ . BURAK SAVUNMADAN FAZLA İLERİ ÇIKMADI . KALEDE MAMİ GERÇEKTEN İYİ BİR MAÇ ÇIKARAMADI .


Bu Haber 219 kez okundu.