KARADENİZGÜCÜ TAKIMI SONRADAN AÇILDI !
MERİÇ FC
MERİÇ FC
3 - 6
GÖZLEMCİ Barış Terhan
11.3.2019 Kayalar Tesisleri
Karadeniz Gücü
Karadeniz Gücü
KARADENİZGÜCÜ TAKIMI SONRADAN AÇILDI !
KARADENİZGÜCÜ TAKIMI SONRADAN AÇILDI !
ARENALİG İSTANBUL SEZONU KARŞILAŞMASINDA KAYALAR SPOR TESİSLERİNDE KARŞI KARŞIYA GELEN KARADENİZGÜCÜ İLE MERİÇ FC TAKIMLARININ MÜCADELESİNDE SAHADAN GALİP AYRILAN TARAF 6-3'LÜK SKOR İLE KARADENİZGÜCÜ OLDU .

KARADENİZGÜCÜ DEĞERLENDİRMESİ ;

KARADENİZGÜCÜ TAKIMI EKSİK OLARAK BAŞLADIĞI KARŞILAŞMADA İLK YARIYI RAKİBİNİN GERİSİNDE TAMAMLADILAR . BAŞKAN DEVAMLI GERİDEN TAKIMA MÜDAHALE EDERKEN OYUNCULARINDA MORALİNİ BOZDU . TAKIM ATILICAK 1 GOL İLE KENDİNE GELECEĞİNİ BİLİYORDU . BU KIVILCIMI ATEŞLEYEN İSİMDE PİRE OLDU . BULDUKLARI İLK GOL İLE KENDİ KİMLİĞİNE GEÇEN KARADENİZGÜCÜ ARKA ARKAYA BULDUĞU GOLLER İLE KAZANDI . SÜLEYMAN ORTA ALANDA ÇOK KOŞTU ÇOK ÇALIŞTI . BAŞKAN ONA DESTEK VERMEK YERİNE DEVAMLI MORALİNİ BOZMAYI TERCİH ETTİ. PİRE'DE ÇOK İSTEKLİ OYNADI İKİNCİ YARI . İLK YARI SON VURUSLARDA Kİ BAŞARISIZLIĞINI İKİNCİ YARI KAPATTI VE 3 GOLE İMZA ATTI . KALEDE OSMAN BU MAÇTA FAZLA HATA YAPMAZKEN TOPU OYUNA SOKMAKTA ZORLUK ÇEKTİ . BURAK VE MAMİ'DE İKİNCİ YARI İYİ OYUN SERGİLEDİLER . ERDİNÇ BU MAÇTA ARKADASLARINDAN FAZLA PAS ALAMADI .


MERİÇ FC DEĞERLENDİRMESİ ;

MERİÇ FC TAKIMI İLK MAÇINDA İLK YARI MUHTEŞEM BİR OYUN OYNADI . BU SEZONUN EN AĞIR FAVORİSİ KARADENİZGÜCÜ TAKIMINA KARŞI ÖNDE KAPATTILAR .MURAT VE METİN TAKIMLARININ EN ÇALIŞKAN İSİMLERİ OLDULAR . İKİNCİ YARI KALELERİNDE GÖRDÜKLERİ GOLDEN SONRA ADETA SAHADA YOKLARA OYNADILAR . ARKA ARKAYA BASİT HATALAR İLE GOLLER YEDİLER . SAVUNMA HATTINDA CİDDİ DERECEDE ACIKLAR BIRAKTILAR . SON 5 DAKİKA BİRAZ KIPIRDAMA YAŞADILAR . TEKRARDAN RAKİBİNİN SAHASINDA OYNAMAYA VE ETKİLİ OLMAYA BAŞLADILAR . FAKAT BU SEFERDE SON VURUSLARDA ETKİLİ OLAMADILAR VE DİREKLERİ GEÇEMEDİLER . MAĞLUBİYET ALMALARINA RAĞMEN OYNADIKLARI OYUN İYİ SİNYALLER VERDİ . LİGİ ÜST SIRALARDA TAMAMLAYABİLİRLER BU OYUNLARIYLA .


Bu Haber 214 kez okundu.