KARADENİZGÜCÜ GÜMBÜR GÜMBÜR !
Karadeniz Gücü
Karadeniz Gücü
7 - 3
GÖZLEMCİ Barış Çetinkaya
Alanköy FC
Alanköy FC
KARADENİZGÜCÜ GÜMBÜR GÜMBÜR !
KARADENİZGÜCÜ GÜMBÜR GÜMBÜR !
ARENALİG İSTANBUL SEZONU KARŞILAŞMASINDA KAYALAR SPOR TESİSLERİNDE KARŞI KARŞIYA GELEN ALANKÖY İLE KARADENİZGÜCÜ TAKIMLARININ MÜCADELESİNDE GÜLEN TARAF 7-3'LÜK SKOR İLE KARADENİZGÜCÜ OLDU.

KARADENİZGÜCÜ DEĞERLENDİRMESİ ;

KARADENİZGÜCÜ TAKIMI LİGDE İSTİKRARINI KORUMAYA DEVAM EDİYOR . KADROSUNDA EKSİKLERİN GÖZ ÖNÜNE GELDİĞİ KARŞILAŞMADA HÜSEYİN BASKAN SAHADA YER ALDI . BAŞKAN 1 GOL ATARAK SİYAVUSPASA MACINDA ELENEN OYUNCULARINA ADETA FUTBOL ÖYLE DEĞİL BÖYLE OYNANIR DEDİRTTİ. AVNİ VE OSMAN SAHANIN EN ÇOK KOŞAN VE GALİBİYETTE EN ÇOK PAY SAHİBİ İSİMLERİYDİ. SÜLEYMAN SAHANIN YILDIZ İSMİ OLDU . ÇOK ÇABALADI. ORTA ALANDA OYNAMASINA RAĞMEN ATTIĞI 2 GOL VE KALECİNİN KURTARMASININ İMKANSIZ OLDUĞU KÖŞELER ONUN KALİTESİNİ GÖSTERDİ. GİZLİ BİR FORVET GİBİYDİ . FAZLASIYLA HAK ETTİ BU KADAR ÖVGÜYÜ . GALİBİYETTEN SONRA HÜSEYİN BAŞKANINDA MORALİ YERİNDEYDİ.


ALANKÖY DEĞERLENDİRMESİ ;

ALANKÖY TAKIMI OYUN OLARAK ÇOK GERİDE BİR OYUN OYNAMADI. BERKE 3 GOL KAYDETTİ VE GOL KRALLIĞI YARIŞINDA LİDER OLARAK YOLUNA DEVAM ETTİ. BERKE'NİN 3 TOPU DA DİREKTEN DÖNDÜ . DEDİĞMİİZ GİBİ MAĞLUBİYETE RAĞMEN KÖTÜ BİR OYUN OYNAMADILAR . İSTEDİLER FAKAT BİRAZ ŞANSLARIDA OLMASI GEREKİYORDU. ALANKÖY MAĞLUBİYETE BAKMADAN GÜÇLÜ RAKİPLER İLE YOLUNA DEVAM ETMEK İSTİYOR . PLAY-OFF BAŞLAMADAN TAKIMDA EKSİKLERİ GİDERME VE PLAYOFFLARA GÜÇLÜ BİR ŞEKİLDE GİRMEK İSTİYORLAR . DAHA ÖNCESİNDE LİGDE BU SEKİLDE İLERLEYEN TAKIMLAR ŞAMPİYONLUK YAŞAYAMASADA İLERİSİNİ GÖREBİLİYORLAR.


Bu Haber 219 kez okundu.