KARADENİZGÜCÜ'NE DARBE GİRİŞİMİ :)
Karadeniz Gücü
Karadeniz Gücü
7 - 6
GÖZLEMCİ Barış Terhan
28.1.2019 Kayalar Tesisleri
İZBIRAKANLAR A.Ş
İZBIRAKANLAR A.Ş
KARADENİZGÜCÜ'NE DARBE GİRİŞİMİ :)
KARADENİZGÜCÜ'NE DARBE GİRİŞİMİ :)
NOT ; GOL GALERİSİ AKTİFTİR . ÖZEL OLARAK OLARAK GOLLERİNİZİ İZLEYEBİLİR , PAYLAŞABİLİRSİNİZ .

ARENALİG İSTANBUL SEZONU KARŞILAŞMASINDA KAYALAR SPOR TESİSLERİNDE KARŞI KARŞIYA GELEN KARADENİZGÜCÜ İLE İZBIRAKANLAR TAKIMLARININ MÜCADELESİNDE SAHADAN GALİP AYRILAN TARAF 7-6'LIK SKOR İLE KARADENİZGÜCÜ OLDU.

KARADENİZGÜCÜ DEĞERLENDİRMESİ ;

KARADENİZGÜCÜ TAKIMI HÜSEYİN BAŞKAN'IN KENARDAN DESTEĞİNİ ALAMADIĞI MAÇTA DİSİPLİNİ BIRAKMADILAR . KARŞILARINDA ESKİ TAKIM ARKADAŞLARINDAN OLUŞAN BİR TAKIM VARDI. MAÇIN KALİTESİ YÜKSEK OLDUĞUNDAN TEMPO VE MÜCADELEDE ÜST SEVİYEDEYDİ . BU ARA ARA GERGİNLİĞE ÇIKSADA TAKIMDA EFENLİĞİ İLE ÖN PLANA ÇIKAN SÜLEYMAN GERGİNLİĞİ DEVAMLI YATIŞTIRAN TARAF OLDU . OYUNA GELİRSEK EGE TAKIMININ YILDIZ İSMİYDİ . ORTA SAHADA MÜCADELE ETTİ VE MAÇIDA 3 GOL İLE TAMAMLADI . BURAK VE MAMİ MAÇ SONUNA KADAR GERGİN BİR OYUN OYNADILAR . KALEDE OSMAN ARA ARA KURTARISLARA İMZA ATSADA YEDİĞİ BAZI GOLLERDE CİDDİ HATALARI VARDI . TAKIMININDA MORAL BOZUKLUĞUNU ARTTIRDI . KENAN SAVUNMADA MACIN SON DÜDÜĞÜNE KADAR MÜCADELESİNİ BIRAKMADI . AVNİ BU MAÇIDA GOLSÜZ GEÇMEDİ.


İZBIRAKANLAR DEĞERLENDİRMESİ ;

ERDİNÇ'İN ÖNDERLİĞİNDE KURULAN İZBIRAKANLAR TAKIMI BU MAÇTAN SONRA İSMİNİ KARABAYIR OLARAK GÜNCELLEDİ . GERÇEKTEN ÇOK KALİTELİ AYAKLARA VE İSİMLERE SAHİPLER . DAHA SEZONA YENİ BAŞLAYAN İZBIRAKANLAR TAKIMI İLERLEYEN ZAMANLARDA İYİCE OTURMASIYLA YENİLMESİ ÇOK ZOR BİR EKİP OLUCAKLAR . MAÇTA AKIN MAĞLUBİYETE RAĞMEN SAHANIN YILDIZI OLDU . 5 GOLE İMZA ATTI . ERDİNÇ İLE BİRLİKTE DEVAMLI HAREKETLİ KALDI VE İKİ İSİM SAHADA BASMADIK YER BIRAKMADILAR . BU MAÇI GERÇEKTEN İSTEDİLER . BAYRAM MAÇ GENELİNDE ÇOK SAKİN BİR OYUN OYNADI . GERGİN ANLARDA ARKADASLARINI YUMUŞATTI VE ORTAMI DÜZELTTİ . KALEDE BARIŞ'DA AYNI ŞEKİLDE TAKILDI . İKİ İSME TEŞEKKÜR EDİYORUZ. KADİR İSE YAVAS YAVAS ESKİ FORMUNU YAKALADIĞINI GÖSTERİYOR . TEK SORUNU SON VURUSLARDA DA BAŞARILI OLABİLİRSE BU TAKIMI KİMSE DURDURAMAZ!


Bu Haber 304 kez okundu.