SON VURUŞ GOLCÜLERİYLE KAZANDI !
SON VURUŞ
SON VURUŞ
9 - 3
GÖZLEMCİ Barış Terhan
23.1.2019 Kayalar Tesisleri
EFELER
EFELER
SON VURUŞ GOLCÜLERİYLE KAZANDI !
SON VURUŞ GOLCÜLERİYLE KAZANDI !
ARENALİG İSTANBUL SEZONU KARŞILAŞMASINDA KAYALAR SPOR TESİSLERİNDE KARŞI KARŞIYA GELEN SON VURUŞ İLE EFELER TAKIMLARI MÜCADELESİNDE SAHADAN GALİP AYRILAN TARAF 9-3'LÜK SKOR İLE SON VURUŞ OLDU.

SON VURUŞ DEĞERLENDİRMESİ ;

SON VURUŞ TAKIMI SERİSİNİ BOZMADI VE GOLCÜLERİYLE KAZANMAYA DEVAM ETTİ. KAPTAN BERKAY OYUNA HAKİM BİR MAÇ OYNARKEN TAKIMI KONTROLÜ ALTINDA TUTTU VE DEVAMLI UZAKTAN DENEDİ . UZAKTAN ARADIĞINI BULAMAYAN KAPTAN FIRSATCILIGINI CEZA SAHASI İÇİNDE VE PENALTI NOKTASINDA GÖSTERDİ BU MAÇIDA GOLSÜZ GEÇMEDİ . ATTIĞI GOLLERİ '' GÜNEŞ'E '' ARMAĞAN ETMEYİ DE UNUTMADI . ÖMER VE ENES HÜCUMCU YÖNLERİNİ KANATLARI BU MAÇTA DAHA ÇOK ATMAK YERİNE ATTIRMAK İÇİN KULLANDILAR . MERTCAN'IN YILDIZLAŞTIĞI VE HATTRİCK YAPTIĞI MAÇTA ENES VE ÖMER'İN KATKILARI BÜYÜK . SAVUNMADA SERHAN'IN DA PAYI BU MAÇTA BÜYÜK . HAVA TOPLARINDA ÜSTÜNLÜK KURDU VE GERİDE KEREM'E FAZLA İŞ DÜŞÜRMEDİ.


EFELER DEĞERLENDİRMESİ ;


EFELER TAKIMI BU OYUN İLE ANCAK BU KADAR DEDİRTTİ. OĞUZ'UN ARA ARA ETKİLİ OLMASI VE SONUCA GİTMESİ BALE'NİN ARA ARA KALEYİ YOKLAMASI DIŞINDA OLUMLU BİR HAREKETLERİ OLMADI . ATİK SON VURUŞLARDA BAŞARISIZ KALDI . TOLGA MAÇ İÇERİSİNDE KRİTİK BÖLGELERDE TOP KAYIPLARI YAPTI . İLERİYE ÇIKTILARI POZİSYONDA KAMİL GERİDE ÇOK YANLIZ KALDI . EFELER TAKIMI KENDİLERİDE SKORDAKİ KÖTÜ OYUNLARININ FARKINA VARDILAR.

Bu Haber 269 kez okundu.