KARADENİZGÜCÜ , SİVEREKGÜCÜNÜ DEVİRDİ!
Karadeniz Gücü
Karadeniz Gücü
4 - 3
GÖZLEMCİ Barış Terhan
7.11.2018 Kayalar Tesisleri
Siverek Gücü
Siverek Gücü
KARADENİZGÜCÜ , SİVEREKGÜCÜNÜ DEVİRDİ!
KARADENİZGÜCÜ , SİVEREKGÜCÜNÜ DEVİRDİ!
KARADENİZGÜCÜ , SİVEREKGÜCÜNÜ DEVİRDİ!

Arenalig'de Kayalar Spor Tesislerinde oynana yeni sezon maçında , Karadenizgücü Siverekgücü'nü son dakikalarda Avni'nin kaydettiği golle 4-3 mağlup ederek ligde 2.maçında 2.galibiyetini aldı.

KARADENİZGÜCÜ CEPHESİ : 

-Hüseyin başkan savunmanın ortasında , sağında çok iyi mücadele etti.Birçok kenara pas gönderdi , takımını yönetti.Başkanı tebrik ederiz.
-Burak ve Süleyman çok istekliydiler ancak Süleyman geçen maçlara nazaran çok etkisizdi.Burak ise attığı 2 golle galibiyeti getirdi.
-Avni ilkyarı etkisiz oynamasına karşın , 2.yarı çok iyi mücadele etti ve son dakikalarda attığı golle galibiyeti getiren isimlerden biri oldu.

-SİVEREKGÜCÜ CEPHESİ : 

-Takım halinde son şampiyon Karadenizgücü'ne karşı çok iyi oynadılar.
-Yakup ve Bahadır ileride mücadele ettiler , aynı zamanda orta alanda da top kontrolü onlardaydı , Yakup 28 , Bahadır ise 8.dakikada golünü attı.
-Ahmet İstemil , ileride birçok top kaptı pozisyona girdi.
-Özcan , Ahmet ve Ömer savunmada mücadele ettiler.İlk yarı tank gibi oynadılar , çok iyi bir futbol vardı 2.yarı ise ufak bir konsantrasyon kaybı maçı kaybetmelerine neden oldu buna karşın Şampiyon takıma karşı yaptıkları savunma harikaydı.Özcan 10.dakikada 1 gol attı.


Bu Haber 299 kez okundu.