LİDERLİK MÜCADELESİ DAHA DA KIZIŞTI !
Karadeniz Gücü
Karadeniz Gücü
2 - 2
GÖZLEMCİ Barış Terhan
15.10.2018 Kayalar Tesisleri
Siyavuşpaşa
Siyavuşpaşa
LİDERLİK MÜCADELESİ DAHA DA KIZIŞTI !
LİDERLİK MÜCADELESİ DAHA DA KIZIŞTI !
ARENALİG İSTANBUL SEZONU KARŞILAŞMASINDA KAYALAR SPOR TESİSLERİNDE KARŞI KARŞIYA GELEN SİYAVUŞPAŞA İLE KARADENİZGÜCÜ TAKIMLARININ MÜCADELESİNDE GALİP ÇIKMAZKEN MAÇ 2-2'LİK SKOR İLE SONUÇLANDI .

SİYAVUŞPAŞA DEĞERLENDİRMESİ ;

SİYAVUŞPAŞA ERKEN KALESİNDE GOL GÖREREK MACA BAŞLADI . YEDİKLERİ GOL ONLARI OYUNDAN DÜŞÜRMEDİ . YAŞAR TAKIMINI OYUNDA TUTTU . İLK YARI RAKİPLERİNİN POZİSYONLARINI GÜNÜN YILDIZ İSMİ KALEDE KÜRŞAT İLE ATLATTILAR . KÜRŞAT GERÇEKTEN BU MAÇTA TAKIMINA HEM AYRI BİR HAVA HEMDE AYRI BİR PERFORMANS KATTI . İKİNCİ YARI DA MAMİ İLE EMRAH'IN İLERİDE DAHA İSTEKLİ OYUNU YASİN'İN KANATTAN DESTEKLERİ GÖKHAN'IN DAHA SAKİN OYUNU MAÇI 2-2'YE GETİRDİ .


KARADENİZGÜCÜ DEĞERLENDİRMESİ ;

KARADENİZGÜCÜ TAKIMI MAÇA İYİ BAŞLADI FAKAT İKİNCİ YARI OYUNUNU SÜRDÜREMEDİ. KENAN YİNE ÇOK ŞIK BİR GOL ATTI . KENAN'IN ORTA OLARAK GELEN TOPU GOLLE SONUCLANDIRMASI TAKİPCİLİĞİNİ VE İSABETLİ VURUS KABİLİYETİNİ GÖSTERDİ . EGE İLK YARI ORTA ALANIN EN HARAKETLİ İSMİYDİ . FAKAT İKİNCİ YARI PERFORMANSINI SÜRDÜREMEDİ .İLERİDE 2 POZİSYONDA BURAK İLE BİRLİKTE POZİSYONLARI CÖMERTCE HARCADILAR . ATSALAR FARKI 2 CIKARTARAK MACI KAZANABİLİRLERDİ . 

Bu Haber 296 kez okundu.