SİYAVUŞPAŞA ZORDA OLSA !
Siyavuşpaşa
Siyavuşpaşa
10 - 9
GÖZLEMCİ Barış Terhan
23.9.2018 Hidayet Türkoğlu
EFELER
EFELER
SİYAVUŞPAŞA ZORDA OLSA !
SİYAVUŞPAŞA ZORDA OLSA !
ARENALİG YAZ SEZONU KARŞILAŞMASINDA HİDAYET TÜRKOĞLU SPOR TESİSLERİNDE KARŞI KARŞIYA GELEN EFELER İLE SİYAVUŞPAŞA TAKIMLARININ MÜCADELESİNDE SAHADAN GALİP AYRILAN TARAF 10-9'LUK SKOR İLE SİYAVUŞPAŞA OLDU .

SİYAVUŞPAŞA DEĞERLENDİRMESİ ;

SİYAVUŞPAŞA TAKIMI TAM ANLAMIYLA BU MAÇA KENDİNİ VEREMEDİ . ONLARDAN BEKLENİLEN PERFORMANS BU DEĞİLDİ . FAKAT SAHADA Kİ YILDIZ OYUNCULARININ SON DAKİKA ÖN PLANA ÇIKMASI İLE KAZANDILAR . GÖKHAN VE YAŞAR İLERİDE PERFORMANSINI BİR TIK ARTTIRDI SAVUNMADA DA DENİZ İLE HÜSEYİN İŞİ SIKI TUTUNCA GALİBİYET KENDİLİĞİNDEN GELDİ. ÖZELLİKLE TAKIMDA GÖKHAN ÜSTÜN BİR PERFORMANS SERGİLEDİ . GALİBİYETTE ONUN PAYI BÜYÜK . KALEDE MİRSAD BU MAÇ GÜNÜNDE DEĞİLDİ . MAÇ SONU DOĞUM GÜNÜ KUTLANAN DENİZ'E İSE ARENALİG OLARAK BİR ÖMÜR BOYU MUTLULUKLAR DİLİYORUZ VE DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLUYORUZ !


EFELER DEĞERLENDİRMESİ ;

HİÇ BEKLENİLMEYEN PERFORMANSLAR BUGÜN SAHADAYDI . TAKIM HALİNDE BU MAÇTAN PUANI ÇOK İSTEDİLER . TOLGA KAPTAN TAKIMI MAÇ ÖNCESİ MOTİVE ETTİ . ÖZELLİKLE OĞUZ BU MAÇTA TAKIMA ABİLİK YAPTI . ATTIĞI O MÜTHİŞ GOL AYIN GOLÜNE ADAY. HAKAN SAHADA BASMADIK YER BIRAKMADI . MAĞLUP OLSALARDA PERFORMANSLARI VE MÜCADELELERİ İLE TAKDİR TOPLADILAR .


Bu Haber 269 kez okundu.