SOLOTÜRK GOL OLDU YAĞDI !
SOLO TÜRK
SOLO TÜRK
16 - 6
GÖZLEMCİ Barış Terhan
EFELER
EFELER
SOLOTÜRK GOL OLDU YAĞDI !
SOLOTÜRK GOL OLDU YAĞDI !
ARENALİG YAZ SEZONU KARŞILAŞMASINDA ATAKÖY SPOR TESİSLERİNDE KARŞI KARŞIYA GELEN SOLO TÜRK İLE EFELER'İN MÜCADELESİNDE SAHADAN GALİP AYRILAN TARAF 16-6'LIK SKOR İLE SOLO TÜRK OLDU .

SOLO TÜRK DEĞERLENDİRMESİ ;

SOLO TÜRK LİGDE İSTİKRARLI GİDİŞATINI BU MAÇTAN ALDIĞI GALİBİYET İLE SÜRDÜRDÜ . PLAY-OFF POTASINA GİREN SOLOTÜRK TAKIM OLARAK BU MAÇTA İYİ BİR OYUN OYNADILAR . ÖZELLİKLE ORTA ALANDA SONER İLE VE İLERİ HÜCUM HATTINDA NİHAT İLE SKOR ÜRETEN SOLO TÜRK FARKLI GALİP GELMESİNİ BİLDİ . SONER ORTA ALANDA ATTIRDIKLARI KADAR ATTIKLARI İLE DE GÖZ BOYADI . NİHAT HEMEN HEMEN TÜM FIRSATLARI GOLE ÇEVİRDİ . SAVUNMADA SAĞDA ÖMER SOLDA ENES KANATLARI ÇOK İYİ KULLANDILAR . FATİH SAVUNMAYI AYAKTA TUTTU . APO MAÇI 1 GOL İLE TAMAMLARKEN ONUR'A KALEDE FAZLA BİR İŞ DÜŞMEDİ .


EFELER DEĞERLENDİRMESİ ;

EFELER TAKIMI BU MAÇA İYİ BİR BAŞLANGIÇ YAPAMADI . HER GEÇEN DAKİKA KALESİNDE GOLLERİ GÖREN EFELER OYUN DİSİPLİNİNDEN İYİCE KOPTU . ATİK VE OĞUZ'UN MÜCADELESİ İLE OYUNA TUTUNMAYA ÇALIŞSALARDA GERİDEN YETERLİ DESTEĞİ GÖREMEDİLER . HÜCUMDA ÇOĞALAMAYAN EFELER'DE BU MAÇTA BİREYSEL HATALARDA GÖZLERDEN KAÇMADI .


Bu Haber 244 kez okundu.