• ÇEYREK FİNAL EŞLEŞMELERİ !!!!!!
  • SOLO TÜRK GALİBİYETLE BAŞLADI!
  • OSMANİYE FK GALİBİYETLE BAŞLADI!
  • MARDİN YİNE İDDAALI!
  • ÇEYREK FİNAL EŞLEŞMELERİ !!!!!!
  • SOLO TÜRK GALİBİYETLE BAŞLADI!
  • OSMANİYE FK GALİBİYETLE BAŞLADI!
  • MARDİN YİNE İDDAALI!
  • NEVER BACK DOWN GALİBİYETLE BAŞLADI!
  • BAĞLAR FC DUR DURAK BİLMEDEN !
  • ŞEHR-İ SAMSUN GERİ DÖNDÜ !
  • BAM BAM FK GALİBİYETLE BAŞLADILAR!
  • NEVER BACK DOWN GALİBİYETLE BAŞLADI!
  • BAĞLAR FC DUR DURAK BİLMEDEN !
  • ŞEHR-İ SAMSUN GERİ DÖNDÜ !
  • BAM BAM FK GALİBİYETLE BAŞLADILAR!
GELECEK MAÇ PROGRAMI
OTTOMAN
OTTOMAN
23:00
M.BAŞAKŞEHİR
M.BAŞAKŞEHİR
19 Eylül 2019 Kayalar Tesisleri
KARTAL GÜCÜ
KARTAL GÜCÜ
22:00
RAKİP BEKLİYOR
RAKİP BEKLİYOR
20 Eylül 2019 ATAKÖY ESKİ DOSTLAR
FC BİRAZZHIRS
FC BİRAZZHIRS
23:00
RAKİP BEKLİYOR
RAKİP BEKLİYOR
20 Eylül 2019 ATAKÖY ESKİ DOSTLAR
Karadeniz Gücü
Karadeniz Gücü
23:00
DÖKÜMCÜLER FC
DÖKÜMCÜLER FC
20 Eylül 2019 Kayalar Tesisleri
DİYARBAKIRSPOR
DİYARBAKIRSPOR
22:00
Never Back Down FC
Never Back Down FC
21 Eylül 2019 ATAKÖY ESKİ DOSTLAR
212 MEDİKAL FATİH
212 MEDİKAL FATİH
22:00
RAKİP BEKLİYOR
RAKİP BEKLİYOR
21 Eylül 2019 Kayalar Tesisleri
BAM BAM FK
BAM BAM FK
20:30
RAKİP BEKLİYOR
RAKİP BEKLİYOR
22 Eylül 2019 Hidayet Türkoğlu
FC GÜNGÖREN
FC GÜNGÖREN
21:00
Esenler City
Esenler City
22 Eylül 2019 Hidayet Türkoğlu
Siyavuşpaşa
Siyavuşpaşa
21:30
Zeytinburnu SK
Zeytinburnu SK
22 Eylül 2019 Hidayet Türkoğlu
SOLO TÜRK
SOLO TÜRK
21:00
RAKİP BEKLİYOR
RAKİP BEKLİYOR
24 Eylül 2019 Hidayet Türkoğlu
AD SOYAD Takım GOL
1 Gökhan
SİYAVUŞPAŞA
9
2 Japon
ERZURUMSPOR
8
3 Yaşar
SİYAVUŞPAŞA
8
4 Fatih
ATABORG
6
5 Tahir
ZIBARTTA PRAG
5
6 Eren
M.BAŞAKŞEHİR
4
7 Burak Peçe
KARADENİZ GÜCÜ
4
8 Hakan
M.BAŞAKŞEHİR
4
9 Leo
REVİZYON GAYRİMENKUL
4
10 Mehmet
DİYARBAKIRSPOR
4
11 Murat
M.BAŞAKŞEHİR
2
12 Bekir
B.PAŞA TURYAP MACCEDONİA
2

Geçmiş Maçlar

PİS YEDİLİ 3 8 SOLO TÜRK
MARDİNSPOR 5 2 SERİN CİTY
OSMANİYE FK 4 2 AFGANLAR
NEVER BACK DOWN FC 9 1 JUVENTUS
M.BAŞAKŞEHİR 11 8 GALATASARAY SK
KARABAYIR 1 4 MCT SPOR
ESKİLER 9 5 STARSPOR
ÖZFİDAN MOBİLYA 2 7 SİYAVUŞPAŞA
KARTAL GÜCÜ 11 1 AMBARLI MADRİD
BAĞLAR FC 6 1 SERİN CİTY
M.BAŞAKŞEHİR 2 10 ZIBARTTA PRAG
PİS YEDİLİ 3 10 ŞEHR-İ SAMSUN
GALATASARAY SK 2 10 BAĞLAR FC
STARSPOR 6 9 ÇİFTE HAVUZLAR
M.BAŞAKŞEHİR 2 6 BAM BAM FK
DÖKÜMCÜLER FC 6 5 DİYARBAKIRSPOR

ŞAMPİYONLUK ORANLARI

ARENALİG BORSASI

1 Gökhan
SİYAVUŞPAŞA
9 AL$
2 Japon
ERZURUMSPOR
8 AL$
3 Yaşar
SİYAVUŞPAŞA
8 AL$
4 Fatih
ATABORG
6 AL$
5 Tahir
ZIBARTTA PRAG
5 AL$
6 Eren
M.BAŞAKŞEHİR
4 AL$
7 Burak Peçe
KARADENİZ GÜCÜ
4 AL$
8 Hakan
M.BAŞAKŞEHİR
4 AL$
9 Leo
REVİZYON GAYRİMENKUL
4 AL$
10 Mehmet
DİYARBAKIRSPOR
4 AL$
11 Murat
M.BAŞAKŞEHİR
2 AL$
12 Bekir
B.PAŞA TURYAP MACCEDONİA
2 AL$

AYIN TAKIMI
Serin City
AYIN OYUNCUSU
Suat / Esenler City
AYIN KALECİSİ
Kle / Eskiler

Canlı Skorlar

Puan Durumu

TAKIM O G M B Av. P
1
15 8 7 0 5 30
2
9 8 1 0 29 24
3
10 5 5 0 -9 21
4
6 5 0 1 20 19
5
5 5 0 0 14 18
6
5 4 0 1 16 17
7
5 4 0 1 13 16
8
5 4 1 0 15 15
9
6 4 2 0 5 15
10
3 2 0 1 13 7
11
4 2 1 1 2 7
12
5 1 4 0 8 6
13
3 2 1 0 6 6
14
2 2 0 0 4 6
15
2 2 0 0 4 6
16
4 2 2 0 2 6
17
2 1 0 1 8 4
18
1 1 0 0 10 3
19
1 1 0 0 7 3
20
1 1 0 0 5 3
Tüm Puan Durumu +